• +90 212 579 50 53
  • info@uzmanceptek.com

HAKKIMIZDA

İstanbul / Küçükçekmece’de hizmet vermekte olan Uzman Cep Tek Firmamız kuruluş amacı Cep Telefonu Tamiri Sektörüne Kaliteli, Düzgün Hizmet Vermek ve Gsm Sektörü İçersinde Türkiye’nin %100 Müşteri Memnuniyeti Öncelikli, Güvenilir, Yenilikçi, ve Saygın Teknik Servis Sağlayıcısı Kuruluşudur.12 yıllık tecrübeli teknisyenlerimizle cihazlarınızı hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz.
Cihazımın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek benim için önemlidir diyorsanız firmamızda sizleride ağırlamakdan mutluluk duyarız.
Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 6 Ay garanti kapsamına dâhil olmaktadır. Ayrıca servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Müşteri memnuniyetini her daim arttırabilmek amacıyla tüm ayrıcalıkları değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Türkiye’nin dört bir yanından sizlerde rahatlıkla cep telefonlarınızı firmamıza güvenle ulaştırabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yurtiçi ve Mng kargo firmaları ile özel anlaşmamız bulunmaktadır. Telefonlarınız bu özel kargo personelleri ile evlerinizden teslim alınarak ellerimize kadar ulaştırılmaktadır. Telefonlarınız aynı gün servisimiz tarafından onarılıp tekrar kargoya teslim edilir.

Teknik Servis İşlem Prosedürü;

1- Teknik servisimiz tarafından cihazınızın arıza tespit işlemi gerçekleştirilerek işlem ücreti çıkarılır.
2- Yapılan arıza tespit hakkında kullanıcıya bilgi verilir ve çıkarılan işlem ücreti hakkında bilgilendirme yapılır.
3- Kullanıcının işlem ücretini onaylaması durumunda cihaz üzerindeki işlemlere başlanır.
4- İşlemleriniz tamamlandığında firmamız kullanıcı ile tekrar irtibata geçerek cihaz durumu hakkında bilgilendirme yapar.
5- Kullanıcıya teslimatı yapılır.

Tanıtım Videomuz

 

Hemen Ara
Detaylı Bilgi İçin